Fohow Hakkında

FOHOW HAKKINDA

Fohow Şirketi, genel merkezi Çin’de bulunan; 2007 yılından bu yana, Dünya’da yaklaşık 90 farklı ülkede aktif olarak çalışan, büyük bir şirketler grubudur.

Yüzlerce yıllık Geleneksel Çin Tıbbı Bilimi ışığında, Doğal Sağlık Ürünleri ar-ge’si yapan, üretimini bizzat ve titizlikle gerçekleştiren, uluslararası satış ve satış sonrası hizmetleri de üstlenmiş saygın bir kuruluştur.

İnsanların ‘doğal sağlığa’ kolaylıkla ulaşmasını hedef edinmiş olan Fohow Şirketi, son teknoloji sağlık ürünlerini, %100 bitkisel gıda takviyelerini, tamamen doğal olan güzellik ve bakım ürünlerini ve fonksiyonel sağlık tekstili ürünlerini, Dünya insanlığının hizmetine sunmuştur.

FOHOW GLOBAL

Fohow Şirketler Grubu, resmi olarak aktif olduğu ülkelerde mağazalar açıp profesyonel satış ekipleri kurarak büyümek yerine; doğal sağlığa ve doğal güzelliğe bizzat ihtiyaç duyan gerçek insanların bunları şahsen keşfetmesini, Fohow ürünlerinin doğal etkilerini deneyimlemesini ve bu muhteşem faydaları bizzat yaşamış kişiler olarak diğer insanlara güvenle önermesini; bu şekilde

gerçek ve organik olarak büyümeyi hedeflemiştir. Ve bu hedefine, şu anda Dünya’da 90 farklı ülkede, yüzbinlerce insanın hayatına ve gönlüne dokunarak ulaşmıştır.

​Uluslararası çapta Dünya’nın en büyük şirketleri arasında yer almaktadır; büyümeye de devam etmektedir.

"PHONEX" ŞİRKETİ

Fohow'un sembolü, kuşların kralı “Anka Kuşu”dur.


Anka Kuşu, mükemmelliğe giden yolda tüm zorluklara katlanıp hepsinin üstesinden gelebilmeyi ve yeniden doğabilmeyi temsil eden efsanevi bir kuştur.


Mutluluk simgesi olarak anılan Anka Kuşu gibi; Fohow da gezegenin tüm sakinlerine, Yang-Sheng'in sağlıklı ve uzun ömür kültürünü yaymayı, mutlu bir yaşam hediye etmeyi hedefler


YANG SHENG FELSEFESİ

Fohow'un tüm ürünleri, Geleneksel Çin Tıbbı'nın 'Temizleme - Uygulama - Restore Etme' temeli üzerine kurulu, Yang Sheng Felsefesi'ne göre geliştirilmiş ve üretilmiştir.

 

Yang Sheng Felsefesi, kendini iyileştirme sanatı olarak anılır.


ŞİRKETİN KURUCUSU


Bay Yu Fei, FOHOW Grubu Kurucusu ve Başkanı, FOHOW Umut Vakfı Başkanı