Müşteri Görüşleri

Mine hanıma , pozitif enerjisine ve güler yüzüne teşekkürlerimi borç bilirim. Yoğun iş temposu , sıkıntı ,enerji eksikliğine , hemen yorulmaya ve strese neden oluyordu.  10 seans meridyen terapi uyguladık . 5.seanstan itibaren farklılığı hisstmeye başladım. Daha enerjik daha mutlu ve daha din hissediyordum kendimi. 10. seans sonunda tamamen farkı anladım. 

Sümeyra K.

Öncelikle Mine hanıma ilgi ve alakasından tutun, samimiyetine varana kadar çok teşekkür ederim, güler yüzü, ruh-i dili için minnettarım, seansa başlayıp bittiği güne kadar olumlu sonuçlar aldım, ruhsal ve bedensel olarak kendimi daha canlı, pozitif, enerjik hissettim, yürüyüşümdeki bozukluk daha iyi oldu, belimin ağrıları azaldı, yataktan zorlanarak kalkan ben kuş gibi zıplayarak kalkıyorum artık, Allah ebeden razı olsun.

Melek G.

Orta yaş da sayılan biriyim ancak son dönemlerde yaşamış olduğum sıkıntı , üzüntülerden dolayı vücudum 80/90 yaşındaki biri gibi tepki verdi. Yürümede zorlanıyordum ,gündelik işlerimi halledemiyordum. Baston ve çocuklarımın desteği ile yürüme genel işlerimi hallediyordum. Kızımın arkadaşının tavsiyesi üzerine Mine hanıma gittim hem konuşma hem de meridyen cihazı ile bir tedavi süreci başlattık. Ben cihazın standart alınması gereken 10 günlük seansını aldım. Hem psikolojik olarak rahatladım hemde eski formuma geri döndüm. Artık kendi işini yapabilen özgürce yürüyebilen Züleyha oldum. Mine hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Züleyha Y.

Merhaba, Meridyen terapi almamdaki sorunum, Rahimde kuruluk vardı. Doktora gitmeme rağmen sıkıntım devam etti. Doğal olarak eşler arasında büyük bir sıkıntı. Mine hanıma tavsiye üzerine gittim. Kendisinin samimi anlatımı bana güven verdi. Seans almaya karar verdim. Ancak sıkıntımı anlatmadım sadece Meridyen terapi almak istediğimi söyledim. Seanslara başladığımızın 3. gününden itibaren farkı görmeye başladım çok şükür rabbime 10. Seanstan sonra Mine hanıma asıl sıkıntımın ne olduğunu söyledim yıllar sonra bu sıkıntımın sıfatlanması benim için mucizeydi. Mine hanımın deyimiyle hastalıklar misafirdir vakti geldiğinde gider Allah razı olsun kendisinden

Şeyda C.

Regli düzensizliği ve stres şikayetim ile Mine hanıma gittim. 10 günlük bir seans aldım. Seansımın 6.gününde , yaklaşık 1.5 yıl sonra sorunum çözüldü. Manevi ve bedenen çok büyük bir rahatlama yaşadım. Kendisinden Allah razı olsun..

Esra A.

Yıllardır geçmek bilmeyen bel fıtığına sahiptim. Çeşit çeşit yöntemler denedim ancak nafile hepsi geçici çözümler oldu. Ameliyat olmakta istemiyordum çünkü o da kesin bir tedavi yolu değildi. Çevremdeki eş dosttan meridyen tedavi olduğu öğrendim ve tavsiye üzerine Zeki beye ulaştım. Bölgesel sorunlarda tedavi süreci biraz daha uzun olsa da ben çok fayda gördüm. Bel fıtığımın iyileşmesinin yanı sıra , daha enerjik, sakin, mutlu.. yani kısaca bütünsel şifalındım. Zeki beye teşekkür ederim.

Fatih M.

Ve bir çok daha dokunulmuş hayatlar.. Diğer yorumlar için  Instagram hesabımızdan bakabilirsiniz

Instagram